Będzie mi miło za każdy zostawiony ślad po sobie w postaci komentarza:)

środa, 4 marca 2015

Szydełkowa prasa na marzec

Kochani, od 4 marca w kioskach dostępne są cztery nowe gazetki szydełkowe, o których opowiem kilka słów:)
1. Diana Robótki Extra - Szydełkowe kwiaty - kwiaty jak kwiaty nic nowego wymyślić się już nie da, więc część wzorów powtarza się ze starszych gazetek szydełkowych, ale jest też kilka nowych. Oczywiście nie mówię, że jest to złe, bo kto nie miał okazji kupić wcześniejszych wydań teraz ma okazję. W gazetce znajdziemy wzory, które umożliwią nam wykonanie wiosennego bukietu m.in wzory na krokusy, peonie, tulipany, hortensje, prymulki itp.
2. Sabrina robótki extra- Szydełkowe ozdoby do domu - fajne wydanie, w którym znajdziemy kilka ciekawostek. Moje serce skradł "Kwiatowy cud", który m.in widać na okładce - z prostych kółeczek wykonano rozetki, które połączono ze sobą, po prostu cudo. Oprócz wzorów na kilka serwetek, znajdziemy opis jak możemy wykorzystać i ozdobić kamienie, wykonać ozdobne motylki czy wiosenną zazdrostkę z wiszącymi motylkami.
3. Mała Diana - lubię szydełkować - Gratka, dla osób wykonujących ubrania szydełkowe, bo numer zawiera już pomysły na powitanie wiosny. Wzory na fajne, lżejsze już sweterki szydełkowe, ale nie tylko. W numerze znajdziecie też opis na wykonanie ptaszków, zakręconego szaliczka czy pojemniczków z pokrywkami na drobiazgi.
4. Mała Diana Extra - Szydełkowa moda - to zbiór ubranek dla małej modnisi. Znajdziemy opisy ubranek na rozmiar od 86-140. Opisy na wykonanie fajnych tunik, geterków czy prostej spódniczki. Ten numer to "must have", dla mam małych dziewczynek. Ja rozważam wykonanie modelu okładkowego, bo nie robiłam jeszcze ubranek, a ten wzór wydaje mi się prosty jak na sam początek.
Miłej lektury:) Pozdrawiam:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz