Będzie mi miło za każdy zostawiony ślad po sobie w postaci komentarza:)

piątek, 24 czerwca 2016

Kolekcja letnia

Ufff....jak gorąco:) Przypieka dzisiaj na maksa, a i człowiekowi odbiera to ochoty do pracy czy czegokolwiek. Przyznam szczerze jednak, że wole już takie ciepełko niż zimno i deszcz. Oficjalnie zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje o których pewnie myślicie już intensywnie. Z ta myślą powstała też letnia kolekcja biżuterii, a po niej wracam do postów szydełkowych;). Oczywiście wszystko można znaleźć na Kiermaszu :) 
Zaczynamy:
1. Bransoletka z kotwicą wykonana jest ze szklanych koralików Mistic (10mm) w kolorze biało-błękitnym. Koraliki świetnie prezentują się na ręce. Kotwica posrebrzana. Bransoletka na gumce silikonowej, dopasowuje się do ręki. Uwielbiam te koraliki, zdjęcia nie oddają ich świetnej struktury, a na opalonej ręce prezentują się idealnie. 


2. Bransoletka z żyrafą wykonana ze szklanych koralików Mistic (10mm) w kolorze biało-różowym. Koraliki świetnie prezentują się na ręce. Żyrafka posrebrzana.  Bransoletka na gumce silikonowej, dopasowuje się do ręki.3. Niebieska bransoletka z cyrkoniami wykonana jest ze szklanych koralików Mistic (10mm) w kolorze biało-błękitnym. Koraliki świetnie prezentują się na ręce. Bransoletka na gumce silikonowej, dopasowuje się do ręki. Złote przekładki z cyrkoniami dodają jej uroku. 


4. Różowa bransoletka z cyrkoniami wykonana jest ze szklanych koralików Mistic (10mm) w kolorze biało-różowym. Koraliki świetnie prezentują się na ręce. Bransoletka na gumce silikonowej, dopasowuje się do ręki. Przekładki srebrne z cyrkoniami, pięknie błyszczą w świetle . 


5. Bransoletka Montezuma pomarańczowa - wykonana z szytych rzemieni. Elementy pozłacane. Bransoletka wykończona kółkami, możliwość regulacji. Minimalna długość 20cm. Różni się trochę od poprzedniej. Zmodyfikowałam tył i dodałem duże złote kółeczka. 


6. Bransoletka Montezuma różowa - wykonana z szytych rzemieni. Elementy posrebrzane. Bransoletka posiada łańcuszek - możliwość regulacji długości. Minimalna długość 20cm. Kolory różowo-fioletowo, po prostu pięknie:) 


7. Kolorowy naszyjnik - naszyjnik wykonany z bawełnianych kolorowych sznurków. Obroża 46 cm. Zapięcie wkręcane. To moja wariacja i pomysł na wykorzystanie sznurków bawełnianych, Na szyi prezentuje się naprawdę letni. 


                                
8. Miętowo-żółty naszyjnik - bardzo letni naszyjnik w modnych kolorach. Wykonany ze sznurków jubilerskich o dużym połysku (1,5mm). Zapięcie posrebrzane. Długość (mierzona w linii prostej) 32 cm.
                                                  


9. Naszyjnik z kolorową zawieszką - wykonany ze szklanego kaboszonu (20mm) osadzonego na posrebrzanej bazie. Łańcuszek posrebrzany. Długość 34 cm (mierzona w linii prostej). 
                                      

10. Naszyjnik z drzewkiem - wykonany ze szklanego kaboszonu (20mm) osadzonego na posrebrzanej bazie. Łańcuszek posrebrzany. Długość 32 cm (mierzona w linii prostej). 

                                       

11. Naszyjnik z ptaszkiem - antyczny brąz-  naszyjnik wykonany ze szklanego kaboszonu (25mm)  na bazie w kolorze antycznego brązu. Łańcuszek w takim samym kolorze. Długość 39 cm (mierzona w linii prostej ). 

                                  
12. Kolczyki z drzewkiem- wykonane ze szklanych kaboszonów (12mm). Baza w kolorze antycznego brązu z ozdobną falbanką (+baranki silikonowe)
           

12. Kolczyki z drzewkiem srebrne- wykonane ze szklanych kaboszonów (12mm). Baza posrebrzana (+baranki silikonowe). 
          

8 komentarzy: