Będzie mi miło za każdy zostawiony ślad po sobie w postaci komentarza:)

wtorek, 21 czerwca 2016

Czarno-złoty komplet

Czarno-złoty komplet powstał z potrzeby chwili mojej...mamy:) Podczas jej odwiedzin, kiedy pokazywałam jej moje nowy wytwory, strasznie spodobały się jej te koraliki. Ja też uważam, że są śliczne, ponieważ pięknie błyszczą i bardzo elegancko prezentują się. 
      Komplet wykonany jest ze szklanych koralików Cosmic. W komplecie mamy bransoletkę na gumce silikonowej, dzięki temu koraliki ładnie dopasowują się do ręki. Kolejnym elementem są kolczyki osadzone na czarnych igłach i biglach oraz naszyjnik. Naszyjnik to kilka sznurków bawełnianych, które według mnie mogłyby być trochę krótsze, ale z mamą się nie dyskutuję:) Ważne, że było widać zadowolenie w jej oczach;). 
      Ja ostatnio rozrywam się między robieniem biżuterii, a szydełkowaniem. Skłaniam się bardziej do tego drugiego, które po prostu uwielbiam:). Jednak już wkrótce na stronie pojawią się letnie biżuteryjne nowości, na które już dziś Was zapraszam:). 
     Nie wiem jak Wy, ale ja nie dowierzam, że już w piątek kończy się rok szkolny i zamykamy ten rok naprawdę rewelacyjnie. Moja córcia zdobyła 1-sze miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym i 2-gie miejsce w powiatowym konkursie fotograficznym. Poza tym zajęła 2-gie miejsce w konkursie plastyczny międzyświetlicowym i 3-cie miejsce w szkole w konkursie piosenki angielskiego:). Mam nadzieję, że nie macie mi za złe tej prywaty, ale musiałam pochwalić się moją dumą jaką jest moja córka. A Wasze dzieci kończą rok równie dobrze?;)  

6 komentarzy:

 1. Zdolna Córka zdolnej Mamy. Gratulacje! Komplet bardzo elegancki. Ozdobny, ale w sam raz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny komplet, te koraliki są cudowne :). Gratuluję zdolnej córki :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny komplet, te koraliki bardzo mi się podobają :)
  Gratuluję uzdolnionej córy :)

  OdpowiedzUsuń