Będzie mi miło za każdy zostawiony ślad po sobie w postaci komentarza:)

czwartek, 1 grudnia 2016

Sabrina robótki 6/2016

W kioskach w tym roku, już nie będzie za bardzo nowych wydań gazetek i szydełkowych i hand-made'owych. Wczoraj ukazała się w kiosku ta oto propozycja:

zdj. bpv.pl 
Myślę, że najfajniejszym elementem tego wydania jest serwetka ze strony tytułowej. Jest naprawdę przyciągająca wzrok i bardzo ciekawa. W środku jest już różnie. Głównie są to wzory na serwetki niż na bieżniki, od mniej po bardziej skomplikowane. To ostatnie w tym roku wydanie raczej jest utrzymane w kolorach bieli, niebieskiego, żółtego z brązem. Fajnym pomysłem jest również komplet składający się z trzech elementów: koszyczka na chleb, podkładek i łapek kuchennych. Dobrze, że znalazły się w tej gazetce, bo wniosły małe urozmaicenie w gąszczu wzorów na serwetki szydełkowe:)  

8 komentarzy:

 1. Serwetka na pierwszej stronie faktycznie ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam się, że mnie też urzekła serwetka ze strony tytułowej ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten koszyczek ciekawie się prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do zestawu można zrobić podkładki i łapki kuchenne:)

   Usuń
 4. Kiedyś również kupowałam te gazetki, później nawet zaczęłam je prenumerować. Zaprzestałam w momencie, kiedy zorientowałam się, że wzory się powtarzają. Serweta z pierwszej strony rzeczywiście śliczna, ale już kiedyś była na łamach Sabriny lub Diany. Teraz kupuję tylko dorywczo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie zauważyłam, że coraz częściej wzory się powtarzają, zwłaszcza jeśli chodzi o gazetki świąteczne. :)

   Usuń