Będzie mi miło za każdy zostawiony ślad po sobie w postaci komentarza:)

piątek, 16 grudnia 2016

2-gie urodziny + wyniki rozdawajki:)

Kochani:) Dokładnie dziś mijają dwa lata odkąd zaczęłam pisać tego bloga:) Jestem szczęśliwa, że jesteście ze mną i mogę z Wami dzielić się radościami i smutkami, powodzeniami i niepowodzeniami szydełkowymi:).
  Ten blog jest dla mnie wspaniałym miejscem, gdzie mogę prezentować Wam i dzielić się moją pasją jaką jest szydełkowanie i inne dziedziny hand-made. Mam kilka marzeń z tym związanych, ale sami znacie nasze realia i wiecie, że  z tej pasji ciężko wyżyć i poświęca się czasami na nią każdą wolną chwilę, jaka się znajdzie w domu, autobusie, na wakacjach itp.;)
   Z tej okazji mam kilka marzeń, którymi się podzielę z Wami. Po pierwsze chciałabym mieć własną pracownię, aby było Was coraz więcej na blogu i żebyśmy się razem dzielili swoją pasją oraz zrobić wielkie ogólnopolskie spotkanie szydełkowe:). Może kiedyś te marzenia się spełnią:)
  Dobra, ale nie zanudzam już, bo w końcu ktoś musi się stać szczęśliwcem i wygrać obiecany komplecik:) Już sięgam po miseczkę z nazwiskami osób, które zgłosiły się na blogu lub na FB. Chwileczkę....już losuję, a komplecik pojedzie do ....Zuzanny Duer, która zgłosiła swój udział na FB:) Gratuluję i dziękuję wszystkim za udział w zabawie i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na kolejne lata:)


4 komentarze: