Będę wdzięczna jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza:)

poniedziałek, 25 maja 2015

Filiżanka na Dzień Mamy

Już jutro Dzień Mamy. Dla mnie to szczególny dzień odkąd zostałam mamą ponad 5 lat temu. Wtedy zrozumiałam, jak wiele trzeba włożyć wysiłku i trudu w wychowanie dziecka i wtedy zrozumiałam ile tego trudu musiała włożyć moja Mama. Dlatego z miłości do niej chcę jej bardzo podziękować za to, co przez całe życie robiła i robi dla mnie i jak pomogła mi przetrwać trudne chwile. Chcąc jej zrobić przyjemność powstał mały prezencik. Moja Mama zbiera filiżanki, ma wiele tych porcelanowych, a teraz chciałam zrobić dla niej szydełkową. Nie jest może do końca idealna, ale włożyłam w nią wiele serca. Wykonałam ją szydełkiem 1,5 z kordonka nowosolskiego w kolorze bieli, maliny i liliowym. Mam nadzieję, że mojej Mamie się spodoba:) A Wy nie zapomnijcie jutro o swoich Mamach i podziękujcie im za to, że przede wszystkim dała Wam życie;) Pozdrawiam:)
Ps. Jako bonus ja i moja Mama i moja kochana córcia czyli trzy pokolenia:) 
2 komentarze:

  1. Piękne zdjęcia i piękna filiżanka! Wszystko co robione jest z sercem dla kogoś, jest wyjątkowe i niezwykle cenne. Ja w tym roku poszłam w ciuchy i książkę dla mamy - Ona też szydełkuje, więc serwetką bym Jej nie powaliła :)
    Córa rośnie na prawdziwą modelkę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję bardzo:) Niestety ubrań jeszcze nie potrafię szydełkować i mam jakoś stracha przed tym:) Ale masz całkowitą rację, że wszystko jest wyjątkowe jeśli wkładamy w to serce:) Moja córka narazie chce zostać baletnicą, ale kto wie może będzie modelką:)

    OdpowiedzUsuń