Będzie mi miło za każdy zostawiony ślad po sobie w postaci komentarza:)

wtorek, 17 stycznia 2017

Styczniowy przegląd prasy cz. 2

W kiosku oprócz bardzo ciekawego wydania specjalnego Mollie o którym pisałam Wam we wcześniejszym poście, można znaleźć jeszcze takie pozycje:

1. Mała Diana Extra - Wzory szydełkowe - znajdziemy tu ładne ażurowe wzory, które głównie nadają się do wykorzystania do ubrań szydełkowych. Są one ciekawe, a dodatkowo znajdziemy kurs krok po kroku jak wykonać ozdobne frędzle. Dodatkowo znajdziemy tu kilka projektów szydełkowych. Osobiście podoba mi się wzór z okładki. Dodatkowo znajdziemy wzór na patchworkową kamizelkę i bluzkę z motywem wiatraczków, a także na chustę i tunikę. Dwa, a może nawet trzy wzory, bo co do jednego nie jetem pewna, znalazły się już kiedyś w wydaniach Małej Diany. Ogólnie numer oceniam pozytywnie i wart uwagi.

zdj. bpv.pl 


2. Szydełkowe serwetki 1/2017 - wiem, że niektórzy mają dość serwetek, ale to wydanie - może nie jest zaskakujące, ale lekkie i przyjemne, Prezentowane wzory odnoszą do przyjemniej kolorystyki wiosennej - zieleni, żółci, a także pojawiają się mocniejsze akcenty wielokolorowe nawiązujące do jagód i truskawek. Wzory nawet fajne i w sumie podobają mi się. Ładne są również serwetki w kształcie serduszka z gotowych elementów i szydełkowej obwódki.

zdj. bpv.pl


3. Anna Robótki 1/2017 - numer pod tytułem "Małe obrusy w klasycznym stylu". Faktycznie są to koronkowe serwetki, które najładniej wyglądają w bieli i utrzymane są w klasycznym stylu. Niektóre skomplikowane i misterne innej mniej, ale koronkowe i mające jakiś urok. Do tego numeru zajrzyjcie czy Wam odpowiada, bo tu wielbicieli tego stylu może być mniej:). Znajdziemy również wzory na serduszkowe zawieszki na okno czy koronkowe bordiury,


zdj. bpv.pl2 komentarze: