Będę wdzięczna jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza:)

środa, 15 lipca 2015

Lipcowy przegląd prasy szydełkowej

Do połowy lipca możemy się cieszyć trzema nowymi wydaniami gazetek szydełkowych:
1. Diana Robótki 4/2015 - ten numer prezentuje się pod hasłem " różne kształty, modne kolory" i faktycznie ten numer taki jest. Znajdziecie w nim schematy na naprawdę fajne serwetki w letniej wersji kolorystycznej zaczynając od bieli przechodząc przez zielenie i pomarańcze, a na melanżach kończąc. Moją ciekawość wzbudził również kolorowy komplet składający się z koca i poduszki wykonanych szydełkiem tunezyjskim, ale w naprawdę wiosenno-letniej kolorystyce. (zdj. bpv.pl)2. Sabrina Robótki Extra 4/2015 - Szydełkowe Patchworki - patchwork, to jest to co w szydełkowaniu bardzo lubię. Ten numer inspiruje nas to bawienia się elementami szydełkowymi i do tworzenia własnych inspiracji. W tym numerze znajdziecie głównie patchworkowe serwetki, bieżniki i zazdrostki. Moje serce skradł model, który również widnieje na okładce, składający się z beżowych, misternie wykonanych kwiatuszków. Możemy z nich przyozdobić dom od serwetki zaczynając, a na firance kończąc. Również ciekawe jest ozdobienie słoików pokrywkami z różami. (zdj. bpv.pl)


3. Mała Diana Extra 4/2015 - Moda na lato - w tym numerze rządzą przede wszystkim wzory ażurowe odkrywające nasze ciało. Znajdziemy w tym numerze modele nie tylko na topy, bluzeczki i spódniczki szydełkowe, ale także na szydełkowe bikini. W gazetce znajdziecie również opis na wykonanie koronkowej etoli, które ogrzeje nasze ramiona w chłodniejsze wieczory. Mała Diana zawiera również wzory na letnie sweterki i bolerka i jak to w letnich wydaniach bywa rządzą tu letnie kolory. (zdj. bpv.pl)


4. Anna robótki 4/2015 - dziś ukazał się nowy numer Anny, w którym znajdziemy głównie kolorowe duety. Anna to przede wszystkim serwetki, ale zaskoczeniem jest serwetka w kształcie trójkąta, która naprawdę ładnie się prezentuje. Znajdziecie w niej również dwa modele na łapki kuchenne, które mogą być cieszącą nasze oko ozdobą w kuchni.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz