Będzie mi miło za każdy zostawiony ślad po sobie w postaci komentarza:)

środa, 15 lutego 2017

Przegląd prasy - Sabrina Robótki Extra 2/2017

Dziś w kioskach ukazał się nowy numer Sabriny Robótki Extra, który związany jest z tematyką świąt wielkanocnych.
   Jeżeli spodziewacie się dużo nowości i rzeczy, które mogłyby Was zachwycić to niestety będziecie rozczarowani. Numer zaliczam na średnio udany. Co w nim znajdziecie?
Znajdziecie w nim raczej klasyczne  i tradycyjnie ozdoby szydełkowe. Jest tu dość sporo wzorów na serwetki szydełkowe. Głównie są to serwetki ażurowe z podobnymi motywami, ale znajdą się też tematyczne np. z zajączkami czy motylkami. Znajdziemy tu również wzór na obrus z ananasów czy z wykorzystaniem materiałowych elementów.
Takim dość fajnym pomysłem są zawieszki w okrągłych formach lub w kształcie serduszek, które możemy wykorzystać do zrobienia łapaczy snów.
   Jeśli chodzi o dekoracje wielkanocne mamy tu głównie wzory na pisanki szydełkowe. Nie jest ich dużo, ale nawet mi się podobają. Są to wzory na małe i duże pisanki, głównie ażurowe. Prezentują się dość ładnie, a najbardziej podobają mi się te w pastelowych kolorach.
   Znajdziemy również wzór na zawieszkę w postaci zajączka i kurki oraz płaskie pisanki do zawieszenia. Podobają mi się również małe koszyczki na jajeczka i bukieciki z kwiatuszków.
  Numer nie jest zły, ale raczej radzę Wam zajrzeć przed zakupem.

zdj. bpv.pl

2 komentarze:

  1. Nie wiem, może jest jeszcze za wcześnie, albo po prostu to nie są moje ulubione święta, ale jak na razie nie przejawiam żadnych chęci do tworzenia wielkanocnych ozdób :(. Trochę ich mam z lat poprzednich i nawet jak nic więcej nie wydziergam to i tak starczy do ozdobienia domu :).

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że u mnie będzie tak samo. Mam tak dużo ozdób z poprzednich lat, że już nie wiem co robić:)

    OdpowiedzUsuń