Będzie mi miło za każdy zostawiony ślad po sobie w postaci komentarza:)

wtorek, 31 maja 2016

Trójkolorowy bieżnik

Kochani, zaczynam wracać do żywych i na szczęście ręka goi się dość dobrze, ale niestety mam dość dużego krwiaka, który jeszcze utrudnia mi ruszanie prawą ręką. Tutaj dla Was mała przestroga: jeśli zdarzy się Wam rana cięta nie owijajcie jej za mocno bandażami, a najlepiej weźcie gazę lub ręcznik i uciskajcie w tym miejscu, bo w przeciwnym razie możecie sobie wyrządzić krzywdę. U mnie na szczęście skończyło się to krwiakiem, ale mogło być gorzej. Wiem, że w emocjach trudno się myśli, ale mam nadzieję, że zapamiętacie tę radę i obyście nigdy nie musieli jej wykorzystywać,czego z całego serca Wam życzę.
    Tymczasem chciałabym Wam dzisiaj zaprezentować moje dzieło, jakie powstało jeszcze przed moją nieszczęsna kontuzją.   Jest to trójkolorowy bieżnik, jaki potrzebny był mi na meble pod telewizor.
     Długo nosiłam się z zamiarem zrobienia czegoś dłuższego od serwetki i w końcu się udało. Trafiłam na wzór, który skradł moje serce. Pierwotnie był to wzór na serwetkę, ale jak zaczęłam łączyć elementy to już poszłam na całość wykorzystując ilość kordonka z motka jaką fabryka dała:).        Czerwone i szare elementy wykonałam z kordonka Kaja, a czarne z kordonka Maxi używając szydełka 1,5.
     Przyznam szczerze, o czym już chyba wspominałam kiedyś, że nie lubię bardzo nakrochmalonych serwet, więc tym razem po prostu wyprasowałam bieżnik pod ściereczką i ku mojemu zaskoczeniu, kordonki bardzo ładnie poddały się działaniu ciepła, choć nie zawsze tak jest:).
     Wymiary mojej pracy to 86x27 cm. Kolorystyka pasuje do mojego salonu, który urządzony jest w tych samych barwach. Uwielbiam łączyć kolory i wydaje mi się, że to połączanie jest dobrze skomponowane:).
  Tymczasem jutro wizyta u chirurga, trzymajcie kciuki, żeby było dobrze:).


10 komentarzy:

 1. Super bieżnik! Szczególnie podoba mi się na tym ciemnym tle :). Pozwodzenia u lekarza :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie się prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cały czas trzymam kciuki za powrót do pełnej sprawności :*
  Kolorystyka świetna i sam pomysł też :) :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny bieżnik ;) Zrobiłam podobny z takich samych elementów ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) Widziałam go na FB jest piękny:)

   Usuń