Będzie mi miło za każdy zostawiony ślad po sobie w postaci komentarza:)

czwartek, 12 maja 2016

Majowy przegląd prasy c.d.

Po moim ostatnim przeglądzie prasy ukazały się jeszcze dwie gazetki, więc postanowiłam uzupełnić poprzedni przegląd i dodać recenzję tych prasowych nowości:).
1. Sabrina Robótki extra - Szydełkowe obrusy na duże i małe stoły - Ten numer uważam za udany i jeśli wybieracie się do kiosku to naprawdę polecam zakup. Każdy znajdzie w tej gazetce coś dla siebie nie tylko pod względem kształtu czy koloru, ale i wzoru. Obrusy są wykonywane różnymi technikami, więc każdy będzie zadowolony. Myślę, że szczególnie numer polubią wielbiciele okrągłych stołów, bo wzory obrusów na te stoły są chyba najfajniejsze. Obrusy w letniej kolorystyce wyglądają naprawdę zachęcająco :). Poza tym w numerze szkoła techniki siatkowej.


(zdj. bpv.pl)

2. Szydełkowanie nr 3/2016 - ten numer również nawiązuję do tematyki obrusów i bieżników, ale gdybym miała wybierać między tymi gazetkami, zdecydowanie wybrałabym Sabrinę. Bardzo klasyczny numer i dla mnie trochę nudny. Mam wrażenie patrząc również na dekoracje na zdjęciach, że ten numer odgrzewa stare wzory. Pewnie wielbiciele klasyki będą zadowoleni z tego wydania, choć przyznać trzeba, że jest kilka wzorów, które są fajne i mogą być interesujące. Tutaj przed zakupem polecam Wam przejrzenie tego numeru, a jeśli go widzieliście dajcie znać czy też macie takie odczucia. :)


(zdj. bpv.pl) 

4 komentarze:

 1. Muszę poszukać te obrusy na duże stoły ! Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam, bo są tam naprawdę fajne wzory:)

   Usuń
 2. Mam obydwie gazetki, w planach już jest nawet serweta z Sabriny (na okładce w prawym dolnym rogu), ale pewnie długo potrwa zanim ją zrobię :). Bardzo fajne wzory, ale z Szydełkowaniem trzeba rzeczywiście uważać, powielają wzory. Mam dwa numery wielkanocne, jeden tegoroczny drugi trochę starszy i w obydwu są te same wzory tylko w innym układzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zobaczyłam ten obrus od razu pomyślałam o Tobie:) I nie myliłam się, że będziesz miała na niego chrapkę:)

   Usuń