Będzie mi miło za każdy zostawiony ślad po sobie w postaci komentarza:)

sobota, 6 lutego 2016

Lutowy przegląd prasy szydełkowej

Choć pogoda za oknem strasznie zwariowana, to my zachowajmy spoko i spokojnie sobie szydełkujmy:)
     W kiosku pomału pojawiają się kolejne nowości, chociaż nie ma ich tak dużo jak w styczniu, ale zawsze to jakaś nowa porcja pomysłów. A więc zaczynajmy:)
1. Sabrina Robótki - Siatkowe i koronkowe, bajecznie kolorowe. - Dobry tytuł nie jest zły, ale czy faktycznie jest tak bajecznie? W moim przypadku bajecznie przestało być w momencie jak przyszłam do domu i chciałam przejrzeć gazetkę i okazało się, ze moja nie jest w ogóle sklejona i wszystkie kartki w środku latają, ale na szczęście numer obronił się wzorami:).
        Osobiście mnie już zachęciła okładka - piękna serwetka z kolorowymi kwiatkami na około i zachęcające osłonki na szklanki i wazoniki. Bardzo spodobała mi się również firaneczka z kotkami i myszkami, jest naprawdę fajna. Poza tym w numerze znajdziemy wzory na serwetki, kilka wzorów, które mogą zaskoczyć i kilka, które będą kojarzyć się nam z poprzednimi numerami. Ogólnie oceniam ten numer jako dobry :) ( zdj. bpv.pl )

2. Moje Robótki nr 2/2016 - te gazetki znamy z klasycznych wzorów, ale nie raz powtarzam, że klasyka nie jest zła. Do zakupu zachęciła mnie jak poprzednio okładka,ponieważ tytułowe serwetki widziałabym w roli serwetek do koszyczka.
       W środku znajdziemy również schemat na serwetkę z płatkami, która naprawdę skusi nie jedną osobę lubującą się w koronkach i serwetkach. Trochę żałuję, że nie potrafię robić na drutach, poniważ w środku jest opis na wykonanie pięknej serwetki na drutach, która naprawdę skradła moje serce:). Zajrzyjcie, zobaczcie i zadecydujcie czy warto kupić:) ( zdj. www.kej.wroc.pl )

4 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Tylko sprawdź czy masz dobrze sklejoną gazetkę, bo latające kartki są strasznie irytujące;)

      Usuń
  2. Znowu kusisz :D Te dwie gazetki chętnie bym przygarnęła :)

    OdpowiedzUsuń