Będę wdzięczna jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza:)

czwartek, 29 marca 2018

Wielkanocny bieżnik

Kochani, Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Nie wiem czy też tak macie , że po weekendowej zmianie czasu, płynie on jeszcze szybciej. Mam wrażenie, że ktoś mi go podkrada niepostrzeżenie, zwłaszcza ten czas po pracy:).


    Jak ostatnio Wam wspominałam w tym roku nie stawiam na ozdoby wielkanocne, ponieważ mam ich już dość sporo, a i miejsca coraz mniej. Potem dochodzi trudny wybór jakie w tym roku użyć. Dlatego w tym roku powstał symbolicznie jeden bieżniczek z motywem zajączka, który zagości na moich meblach jako wielkanocna nowość w 2018 roku.


   Bieżnik z zajączkami wykonałam z kordonka nowosolskiego. Staram się wykończyć kolejne kolory, ale nadal jeszcze trochę go zostało.
   Wzór może się Wam wydawać znajomy, bo pochodzi on z tegorocznych gazetek ze wzorami szydełkowymi z tą różnicą, że tam był wykonany cały w białym kolorze, a ja postanowiłam pobawić się kolorami i tak przechodzi on z brązowego przez biały na zielony. Przerabia się go w dwóch częściach, dltego doszłam do wniosku, że musi być po równo i mamy po dwie części z danego koloru.


   Niestety zdjęcia nie oddają tego fajnego wzoru filetowego, który w rzeczywistości jest o wiele wyraźniejszy, ale starałam się go uchwycić jak najlepiej. Bardzo podoba mi się ta filetowa zabawa ze stopniowanym brzegiem, która sprawia, że bieżnik ładnie się prezentuje.


  Mam nadzieję, że u Was atmosfera świąteczna już pełną parą i korzystając z okazji już dziś chciałabym Wam życzyć zdrowych i wesołych świąt Wielkanocnych. Przede wszystkim życzę Wam dużo zdrowia i dużo czasu na robótki szydełkowe;).
Trzymajcie się ciepło i spędźcie te święta w rodzinnej atmosferze i bezpiecznie podróżujcie jeśli święta spędzacie w rozjazdach.
Wesołych Świąt!!12 komentarzy:

 1. Bardzo ładny bieżnik! Radosnych i spokojnych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały, bardzo mi się podoba! Spokojnych i radosnych Świąt!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny wzór z tymi zającami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne serweteczki! Bardzo mi się podobają. Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 5. Napracowałaś się, ale dla takiego efektu warto było :) Śliczny bieżnik i kolory fantastycznie dobrałaś :) Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bieżnik wyszedł super i dużo zyskał ze zmianą kolorów 😀

  OdpowiedzUsuń