Będzie mi miło za każdy zostawiony ślad po sobie w postaci komentarza:)

piątek, 31 marca 2017

Propozycje na ostatnie dni marca

Kochani, miesiąc zleciał jak z bicza trzasnął i już jutro kwiecień i Prima Aprilis. Mam nadzieję, że szydełko nie będzie Wam robić żartów i nie będzie Was wkręcać:).
 
A dziś dwie propozycje, w tym jedna bardzo ciekawa:)

1. Sabrina Wydanie Specjalne - Szydełkowe dekoracje na wiosnę - takie numery to ja lubię:) Lubię jak jest nowocześnie, pomysłowo i kolorowo. W tym numerze zachęcą Was nie tylko tytułowe zające, ale również propozycje m.in koca z African Flowe, pufy czy rozgwiazdy, która spokojnie może służyć jako poduszka na plażę.
  Poza tym bardzo spodobały mi się pomysły z wykorzystaniem szydełka tunezyjskiego - dywan, koszyczki itp. Mamy tu także ciekawe pomysły na podkładki, ozdobienie czajniczka na herbatkę, wazon czy łapki kuchenne. Numer pozytywnie nastawiony do życia i wart polecenia.

zdj. bpv. pl

2. Szydełkiem i na drutach 2/2017 - numer oceniam na średnim poziomie. Zakupiłam go głównie ze względu, że spodobał mi się w nim wzór na ażurową narzutę i zajączek z ostatniej strony, choć jego jakość wykonania pozostawia trochę do życzenia.
   Pozostałe wzory to serwetki w klasycznym stylu i wymagające obrusy.
   Przedstawione w tym numerze wzory na swetry średnie i wydaje mi się, że trochę mało nowoczesne, Lepiej przedstawia się wzór na sweter na drutach.
   Dla wielbicieli haftu znajdziemy tu kurs na wzór hardanger.
Przed zakupem koniecznie zajrzyjcie do środka:)


www.empik.com

Niestety to tyle w tym miesiącu, zobaczymy co przyniesie następny:)


2 komentarze: