Będzie mi miło za każdy zostawiony ślad po sobie w postaci komentarza:)

czwartek, 7 lipca 2016

Lipcowe nowości w prasie

Obydwie nowości miały się pojawić wczoraj, ale nie wiem jak było u Was, bo jedną gazetkę dostałam wczoraj, a drugą dzisiaj. zabieram się więc do opisania, co możecie w nich znaleźć:)

1. Szydełkowanie - Najpiękniejsze wzory - uważam ten numer za bardzo dobry. Nawet pojawiające się w nim serwetki są inne niż w poprzednich numerach, bardzo kolorowe i lekkostrawne dla oka.W tym numerze znajdziecie wiele fajnych pomysłów m.in. n różnego rodzaju zawieszki, zazdrostki czy łapacze snów. Moimi faworytami są sówki, które słodko się prezentują i chyba się na nie skuszę oraz poluję na folkową zawieszkę, która strasznie mi się spodobała. W gąszczu tych wszystkich wydań, ten numer warto zakupić, wziąć szydełko i wyszydełkować zawarte w nim cudności:) 

zdj. bpv.pl
2. Sabrina Robótki extra - Szydełkowe patchworki - choć dużo w tym numerze wzorów na serwetki i bieżniki, to mimo wszystko numer jest dobry. Patchworki zawsze mają swój urok, a ciężka praca w ich łączeniu daje niesamowite efekty. Tak jak pisałam wcześniej w tym nawale gazetek z serwetkami, ten numer również polecam, bo patchworkowe serwetki są śliczne, a wzory zawarte w numerze ciekawe. Oprócz wzorów na serwetki, bieżniki, obrusy, czy zazdrostki znajdziemy, aż po jednym pomyśle na patchworkowy koc czy poduszkę. 

zdj. bpv.pl

2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawie się zapowiadają, może uda mi się je jutro jeszcze kupić, a jak nie to po powrocie. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwsza gazetka mnie ciekawi :)

    OdpowiedzUsuń