Będzie mi miło za każdy zostawiony ślad po sobie w postaci komentarza:)

poniedziałek, 12 stycznia 2015

Gazetki szydełkowe

Słów parę o szydełkowych gazetkach:
1. Sabrina robótki extra - zawiera wzory na szydełkowe ozdoby typu pisanki, osłonki na jajka, zajączki, bukiety itp., a także na firaneczki i serwetki nie koniecznie tylko na Wielkanoc.
2. Diana Robótki - fajne pomysły na serwetki szydełkowe już z myślą o wiośnie, oraz na poduszki z grubej włóczki.
3. Mała Diana lubię szydełkować - oprócz wzorów na lżejsze już ubrania szydełkowe znajdziecie opis jak zrobić fajne poduszki i bardzo prostą do zrobienia chustę ze zdjęcia z okładki.
4. Diana Extra Druty i szydełko - mimo, że nie robię nie drutach to zakupiłam tę gazetkę, ze względu na kilka bo kilka ale fajnych pomysłów szydełkowych. Znajdziecie opisy na fajne czapki szydełkowe np. żaby czy lisa, a także na żakiet w kształcie koła, a także pomysł becik dla maluszka. Skusił mnie też fajny mały format do torebki.

5. Mollie potrafi- jest to gazetka o europejskim hand-made w szerokim tego słowa pojęciu. Lubię tą gazetkę i żałuję, że nie mam czasu, żeby wiele z tych projektów wdrożyć w życie:) Ale pomału jakoś idę do przodu. Wracając do tematu Mollie, w pierwszym w tym roku numerze szydełkomaniacy znajdą pomysł na szydełkowe lody, karnawałową czapkę z nici Koral 18, osłonki na doniczki, ciepłe kapcie, serwetkę romb, wieszaki czy oryginalną kopertówkę. Poza tym są też fajne pomysły na wykorzystanie starej ramy od krzesła, maski karnawałowe, prostą bransoletkę, opaskę, poduszki, aksamitną pelerynę i wiele innych, Naprawdę polecam to czasopismo, bo uważam, że cena 12 zł na dwa miesiące nie jest jakaś wygórowana, a baza inspiracji ogromna. 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz