Będzie mi miło za każdy zostawiony ślad po sobie w postaci komentarza:)

sobota, 29 sierpnia 2015

Sierpniowy przegląd prasy szydełkowej cz. 2

Koniec miesiąca i zarazem koniec wakacji zaowocował nam trzema fajnymi numerami gazetek:
1. Sabrina Robótki Extra - Szydełkowe serwetki - myślę, że jeśli lubicie serwetki to musicie do tego numeru zajrzeć, ponieważ gazetka obfituje w fajne wzory szydełkowe. Znajdziecie w gazetce wzory na ciekawe serwetki z wykorzystaniem pęczków, serwetki i zawieszki z motywem muchomora czy serwetkę w kolorze jeżynowym a także na serwetki wykonywane techniką filetową. Mnie najbardziej urzekły sercowe układy czyli serwetki z sercem w roli głównej, jedną z nich możecie zobaczyć na okładce. Znajdziecie również wzór na ozdobienie poduszki. 

(zdj. bpv.pl)

2. Diana Robótki Extra - Szydełkowe chusty - prawdziwa gratka dla wielbicieli szydełkowych chust czyli coś dla mnie:). W numerze znajdziecie wzory na 10 chust, wykonywanych włóczkami o różnej grubości - od cienkich po grube. W tym numerze znajdziecie również przydatne wskazówki dotyczące wykonywania chust. 

(zdj.bpv.pl)

3. Mollie potrafi - przyszła kolej na kolejny numer dwumiesięcznika Mollie potrafi. Ten numer w odróżnieniu od poprzedniego zawiera kilka pomysłów na szydełkowe rzeczy. Znajdziemy wzory na szydełkowego hamburgera (gwiazda z okładki:)), szydełkowe koszyczki na doniczki do powieszenia, koszyk z szydełkowych kwadratów, narzutę z szydełkowych fal, serwetkę z kwadratów. Poza tym znajdziemy wzory na szydełkową biżuterię i ozdobne kołnierzyki, pomysły na farbowanie koszulek, wykonanie namiotu, krawatów w stylu vintage, sakwy na rower, ale to tylko co ciekawsze pomysły, bo w tym numerze znajdziecie ich o wiele więcej:) 

(zdj. ulubionykiosk.pl)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz