Będę wdzięczna jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza:)

poniedziałek, 2 kwietnia 2018

Kotka w fioletowej sukience

Kochani, miesiąc kwiecień jest moim ulubionym miesiącem. Nie tylko dlatego, że w tym miesiącu się urodziłam, ale również dlatego, że jest to czas w którym widać, że wiosna tuż, tuż. Dlatego chciałabym go zacząć również wiosennie, więc dziś prezentuję Wam moją maskotkę kotkę w wiosennej sukience.


    Wzór na tę kotkę znalazłam na stronie Amigurumi Today. Był to jeden z tych wzorów, który wiedziałam, że będę musiała przytulić do siebie:).
    Kotka wykonana jest z bawełny Camillia, która jak zawsze powtarzam, ma bardzo ładny połysk. W tym wzorze wykonujemy maskotkę w kilku etapach: głowa, nogi (które w ostatnim okrążeniu łączmy ze sobą i przerabiamy całość aż do szyi), a na koniec wykonujemy ręce i ogon.
 Sukieneczka stanowi część tułowia, którą wrabiamy przez zmianę włóczki na odpowiedni kolor. Na koniec doszywamy ogon, uszy, kwiatka i wykonujemy elementy takie jak mankieciki na rączkach czy falbanka na sukience. 


  Takim moim dodatkiem od siebie było wykonanie różowych wąsów, ponieważ czegoś mi brakowało i tak ostatecznie okazało się, że było to dobre  posuniecie;).
Kotka bardzo lubi tańczyć i chodzić w dziewczęcych sukieneczkach. Uwielbia kwiatowe broszki, co zresztą widać na zamieszczonym zdjęciu, Bardzo lubi muzykę i jest bardzo towarzyska:).
Mam nadzieję, że słodka kotka zyska waszą sympatię:).
  Święta już niestety dobiegają końca, mam nadzieję, że macie jeszcze siłę się ruszać:) Pochwalcie się co macie w planach po świątecznych dekoracjach:)
Pozdrawiam;) 

12 komentarzy: